Az ajánlattól és az utána következő közelségétől kissé meghőköltem, de nem hajoltam el látványosan, hisz' nem adhatom meg neki az örömöt, hogy azt higgye meglepődtem. Ugyan. Csak megilletődtem.
-Nos, ez igen hízelgő ám ezt még át kell gondolnom, s az ilyesmit írásba is szokták foglalni, nemde? -kérdeztem.
-Egy csókról számlát? -vigyorgott rám- Nem is tudom, ez annyira....... - Elhallgatott, majd hirtelen megcsókolt. El sem akartam hinni, ami épp történik. De annyira rég esett már meg velem, hogy viszonoztam. Édes íze volt és igen jól csókolt. Egyik kezével az arcom fogta. Megindult bennem egy érzés. Azt hiszem az iránt, hogy ezért most jól arcon csapjam. Ezt fogom tenni. Elhúzódtam tőle, majd megindult felé a kezem és jól végigsimítottam az arcán. Ez meg mi volt?! Zavaromban elnevettem magam, mire ő elmosolyodott.
-Tudod a férfiak először a számom szokták elkérni, nem csak úgy lekapnak minden szó nélkül. -közöltem vele.
-Szeretek a meglepetés erejével élni. - kacsintott felém játékosan. - Nos tehát, mi a feladatom, Főnök asszony?
Tetszett ez a megszólítás és ha már így a főnökének tart, gondoltam megkérdem:
-A főnök asszony tudni szeretné a kereszt neved, első lépésként.
-Igen furfangos kérés, ám azt hiszem, hogy erre már te magad is tudod a választ.
-Megtudhatnám hogyan? -kérdeztem vissza szemöldök ráncolás közepette.
-Talán nem is sejted, de mi nem most találkoztunk először... - végigsimította az állam, majd mélyen a szemembe nézett.
Végignéztem rajta kissé zavartan, talán tovább, mint azt illő tenni, majd homályosan, de derengett az az este, amikor......
E
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése